SKÅP Gustaviansk stil, Svante Skogh, 1900-talets andra hälft.

374199. SKÅP Gustaviansk stil, Svante Skogh, 1900-talets andra hälft.

Bakomliggande hyllplan samt utdragslådor.
Längd ca 110, djup ca 43, höjd 152 cm.

Bruksslitage samt repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 950