BRONSSMYCKEN, 4 delar, Finland, bl.a Seppo Tamminen.

374194. BRONSSMYCKEN, 4 delar, Finland, bl.a Seppo Tamminen.

Ett av halsbanden stämplat "Seppo Tamminen Finland",
längd ca 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd ca 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 565