BIRGITTA WATZ. Vas, glas, "Thalia", Lindshammar, signerad och daterad -97.

374158. BIRGITTA WATZ. Vas, glas, "Thalia", Lindshammar, signerad och daterad -97.

Höjd 38,5 bredd 45 cm.

Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38,5 bredd 45 cm.

Antal besök: 2 573