BONAD, röllakan, Erik Lundberg, Vävaregården Eringsboda.

374152. BONAD, röllakan, Erik Lundberg, Vävaregården Eringsboda.

Höjd exklusive fransar 65, bredd 90 cm.

Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 003