OLJELYKTOR, två par. Bröderna Rydells Industri AB, Motala. 1900-talets andra hälft.

374130. OLJELYKTOR, två par. Bröderna Rydells Industri AB, Motala. 1900-talets andra hälft.

Förgylld stomme, lyktor av glas.
Höjd 25 cm, längd 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm, längd 26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 945