BOK, Kvinnor och fåglar, Artur Lundkvist.

374112. BOK, Kvinnor och fåglar, Artur Lundkvist.

Med orginallitografi nr VI/L signerad Corneille (21x12,5 cm)
Utgiven av GKM, Siwert Bergström, Malmö
Med dedikation.

Mindre fuktfläck på bokrygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dedikation.

Mindre fuktfläck på bokrygg.

Antal besök: 1 518