SÄNGGAVEL, 1800-talets slut.

SÄNGGAVEL, 1800-talets slut.
37408. SÄNGGAVEL, 1800-talets slut.

Björk. Svärtade detaljer. Bredd 126 cm. Justerbar längd.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 596