GLASFÖREMÅL, 9 delar, bl.a. Flygsfors, Johansfors, Sigvard Bernadotte.

37403. GLASFÖREMÅL, 9 delar, bl.a. Flygsfors, Johansfors, Sigvard Bernadotte.

Skålar, karaffer, bringare.

Bruksslitage. Skål med lock och vas, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålar, karaffer, bringare.

Antal besök: 1 336