MODELLBILAR, 3 st, Maisto samt Road Signature, 1900-talets slut/samtida.

374019. MODELLBILAR, 3 st, Maisto samt Road Signature, 1900-talets slut/samtida.

På svarta socklar av plast.
Mercedes-Benz SLK, längd 30 cm.
Jaguar XD220 (1992), längd 30,5 cm.
Shelby 1968 GT, längd 35,5 cm.
Längd är tagen på socklar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

På svarta socklar av plast.
Längd är tagen på socklar.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 046