BORDSLAMPOR, 2 st, mässing, glas, 1900-talets senare del.

373958. BORDSLAMPOR, 2 st, mässing, glas, 1900-talets senare del.

Höjd 41,5 cm, märkt FLB, 6236.
Höjd 30,5 cm, märkt FLB, 6235.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 936