EMONDT. Fiskar, olja på duk, signerad.

373945. EMONDT. Fiskar, olja på duk, signerad.

Dagmått 30 x 61 cm.
Falsmått 31 x 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 30 x 61 cm.
Falsmått 31 x 62 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 628