373874. SERVISDELAR, 3 delar, "Neapel", Arthur Precy, Gefle, 1900-tal.
Märkta undertill.
Ljusstake, höjd 10 cm.
Hänkelvas, höjd 17 cm.
Skål, höjd 7, diameter 22,5 cm.
Bruksslitage, krakelyr (hänkelvas med extensiv), skål med tre märken från tillverkning.