KERAMIKFÖREMÅL, 29 delar, Rörstrand, Bing&Gröndahl, Gustavsberg, Ekeby, LJUSSTAKE, Ystad metall.

37387. KERAMIKFÖREMÅL, 29 delar, Rörstrand, Bing&Gröndahl, Gustavsberg, Ekeby, LJUSSTAKE, Ystad metall.

Ytterfoder, 3 st, sannolikt Ekeby, vas och 6 assietter, Ekeby.
Salt- och pepparkar, "Måsen", Bing&Gröndahl.
Karott med lock, "Focus", Rörstrand.
Karott, "Pyro" nr 28, Gustavsberg.
Skål, komp. Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.
Mattallrikar, 9 st, "Tim", Rörstrand.
Lock, "Entré", Rörstrand.
Fat, tekanna, gräddkanna, "Blå Blom", Gustavsberg.
Vas, sign.

Fat, Stålhane, repor.
Ytterfoder, krackelyr.
Mattallrikar, ett nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lock, "Entré", Rörstrand.
Vas, sign.

Fat, Stålhane, repor.
Ytterfoder, krackelyr.
Mattallrikar, ett nagg.

Antal besök: 1 971