ÅLLJUSTER, 3 st, smide, 1800-tal.

373848. ÅLLJUSTER, 3 st, smide, 1800-tal.

Höjd 35 - 55 cm.

Slitage, ett ljuster med äldre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 - 55 cm.

Antal besök: 2 023