RAM, förgylld.

RAM, förgylld.
373845. RAM, förgylld.

Yttermått 130 x 110 cm, innermått 91 x 72 cm.

Omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
373845. RAM, förgylld.

Omfattande skador.

Antal besök: 1 434