OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, porträtt av sydländsk skönhet. Bär signatur Siri Gustafsson.

373839. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, porträtt av sydländsk skönhet. Bär signatur Siri Gustafsson.

Kvinna i gul överrock och pärlörhänge. 70x54, ramad 83x70 cm.

Smuts.
Lagning med retusch.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts.
Lagning med retusch.

Antal besök: 1 523