RESERVOARPENNOR, 3 st, 1950/60-tal.

373828. RESERVOARPENNOR, 3 st, 1950/60-tal.

Längd ca. 12,5-13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 12,5-13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 929