KLOCKA, Omega Seamaster Quartz.

373816. KLOCKA, Omega Seamaster Quartz.

s/n 255411, armband ej original.

bruksslitage, inga repor på glaset, fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 362