HALSBAND samt ARMBAND, brons, “Renmoosblüte”, Hannu Ikonen, Finland, 1970-tal.

373780. HALSBAND samt ARMBAND, brons, “Renmoosblüte”, Hannu Ikonen, Finland, 1970-tal.

Hänge höjd ca 5 cm. Kedja längd ca 58 cm.
Armband, inre omkrets ca 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 497