LAVOAR, 1800-tal.

LAVOAR, 1800-tal.
373776. LAVOAR, 1800-tal.

Lavoar med senare bemålning. Höjd 82, längd 44, bredd 42 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
373776. LAVOAR, 1800-tal.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 419