SYSKRIN, ek/bok, 1900-talets mitt.

373773. SYSKRIN, ek/bok, 1900-talets mitt.

Längd 45, bredd 31, höjd 46 cm.

Kompletterad samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 024