FÅTÖLJER, 1 par, "Junker", Bror Boije, Dux, 1900-talets andra hälft.

373746. FÅTÖLJER, 1 par, "Junker", Bror Boije, Dux, 1900-talets andra hälft.

Stommar i bok.

Senare omklädda, fläckar, smärre tygskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stommar i bok.

Antal besök: 1 418