KANNA med tennlock, porslin, Tre Kronor - Rörstrand, 1920/30-tal.

373698. KANNA med tennlock, porslin, Tre Kronor - Rörstrand, 1920/30-tal.

Motiv: adelsman omgiven av blommor.
Även djupstämplad AA Rörstrand.
Höjd 40,5 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40,5 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 120