YTTERFODER med hänklar, stengods, Rörstrand, 1900-tal, slottsmotiv.

373676. YTTERFODER med hänklar, stengods, Rörstrand, 1900-tal, slottsmotiv.

Höjd 24 cm.
Diameter 33 / 38 cm.

Krackeleringar.
Små sprickor på hänklarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.
Diameter 33 / 38 cm.

Krackeleringar.
Små sprickor på hänklarna.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 151