FICKUR, Chopard, L.U.C Prima, silver, 1900-tal.

373609. FICKUR, Chopard, L.U.C Prima, silver, 1900-tal.

Diameter 50 mm. Ytter och innerboett av Silver, Bboettnummer 3086.
Liten Sekundvisare, 24 timmars visning.

Åldersslitage, ej funktionstestad. Monogramgraverad bakboett WG.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 706