SKALDJURSSERVIS, porslin, 12 delar, Kronen Porzellan, 1900-tal.

373484. SKALDJURSSERVIS, porslin, 12 delar, Kronen Porzellan, 1900-tal.

5 mattallrikar
6 djupa tallrikar
Serveringsfat.

Bruksslitage
Hårdare slitage på mattallrikarna med bland annat slitna guldkanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 mattallrikar
6 djupa tallrikar
Serveringsfat.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 787