KNIVAR 3 st bland annat Janne Marttiini, Rovaniemi samt BREVKNIV, renhorn, 1900-tal.

373385. KNIVAR 3 st bland annat Janne Marttiini, Rovaniemi samt BREVKNIV, renhorn, 1900-tal.

3 knivar varav största Janne Marttiini, Rovaniemi längd ca 30,5 cm.
Brevkniv längd ca 20 cm.

En slida med nagg. Smärre sprickor i horn. Brevkniv med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brevkniv längd ca 20 cm.

Antal besök: 1 999