ARBETSSTOL, metall, galonsits, Mercado - rehab Stockholm, 1900-tal.

373359. ARBETSSTOL, metall, galonsits, Mercado - rehab Stockholm, 1900-tal.

Grönt tyg ryggstödet.
Höjd 93 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönt tyg ryggstödet.
Höjd 93 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 219