BORDSFOTOGENLAMPA, "Petronella", Henning Koppel, Louis Poulsen.

373350. BORDSFOTOGENLAMPA, "Petronella", Henning Koppel, Louis Poulsen.

Höjd 32 cm.

Nagg på kupan samt smärre slagskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Antal besök: 2 213