SKULPTUR, gips, "Snöklockan", efter Per Hasselberg.

373289. SKULPTUR, gips, "Snöklockan", efter Per Hasselberg.

Höjd ca 86 cm.

Omfattande slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 86 cm.

Antal besök: 2 312