ULF SÄRNEGÅRDH. Parti leksaksbilar Trä sign Ulf Särnegårdh.

373282. ULF SÄRNEGÅRDH. Parti leksaksbilar Trä sign Ulf Särnegårdh.

Parti träbilar 7st. Signerade Ulf Särnegårdh, numrerade.

Bruksslitage.

Ulf Särnegårdh (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Ulf Särnegårdh (Född 1939)

Antal besök: 1 248