NYCKLAR, 2 st samt LÅS, järn, 1700/1800-tal.

373264. NYCKLAR, 2 st samt LÅS, järn, 1700/1800-tal.

Längd ca. 7-16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 7-16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 536