SKÅP med lådor, trä, orientaliskt, 1900/2000-tal.

373211. SKÅP med lådor, trä, orientaliskt, 1900/2000-tal.

Inredning med smålådor.
Ihopfällt mått längd 29,5, bredd 27,5, höjd 36,5 cm.

Bruksslitage, fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inredning med smålådor.

Bruksslitage, fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 357