FIGURIN, brons, på stensockel, kvinna och hjort, 2000-tal.

373205. FIGURIN, brons, på stensockel, kvinna och hjort, 2000-tal.

Längd 44, höjd ca 42 cm.

Smärre slitage, någon repa, stensockel med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 44, höjd ca 42 cm.

Antal besök: 1 182