MARTINSKÄNK, miniatyr, så kallad "Boxholmsskänk", mässing och koppar, Ingemar Friberg, signerad och daterad 80.

373174. MARTINSKÄNK, miniatyr, så kallad "Boxholmsskänk", mässing och koppar, Ingemar Friberg, signerad och daterad 80.

Dekor med stämplar. Höjd ca. 16 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 200