373082. BESTICKSET, 16 delar, "Comet Platinum", William Welch för Robert Welch / Christiania Bestikk, 2000-tal.
4 bordsknivar; Längd 23,5 cm.
4 bordsgafflar; Längd 20 cm.
4 bordsskedar; Längd 20 cm.
4 kaffeskedar; Längd 13 cm.
Originalkartong medföljer.
Obetydligt bruksslitage.