JOHAN LUNDGREN. Man vid bänk, olja på duk, signerad.

37306. JOHAN LUNDGREN. Man vid bänk, olja på duk, signerad.

48 x 62 cm.

Smärre tryckskada.

Johan Lundgren (1920–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 62 cm.

Smärre tryckskada.

Johan Lundgren (1920–1989)

Antal besök: 3 654