JOHAN ZACHARIAS BLACKSTADIUS. akvarell, signerad.

373011. JOHAN ZACHARIAS BLACKSTADIUS. akvarell, signerad.

Bildyta ca 34 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 34 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 177