BORDSLAMPA, gulmetall och glaskupa, 1900-talets andra hälft.

372990. BORDSLAMPA, gulmetall och glaskupa, 1900-talets andra hälft.

Höjd cirka 32 cm
Justerbar kupa.

Bruksslitage
Elen ej genomgången
Mycket små bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 32 cm
Justerbar kupa.

Bruksslitage
Elen ej genomgången
Mycket små bucklor.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 879