KEITH HARRING, efter, hundfigurin i metall, stämplad "HARRING ESTATE".

372954. KEITH HARRING, efter, hundfigurin i metall, stämplad "HARRING ESTATE".

11X6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11X6 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 089