Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
LARS ANDERSSON-BJÖNNI. Skärgårdslandskap med mås. Färglitografi, signerad.
37294. LARS ANDERSSON-BJÖNNI. Skärgårdslandskap med mås. Färglitografi, signerad.
58 x 80 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 80 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 197