SKULPTUR, elefant, Bo Fajans, keramik, 1900-tal.

372872. SKULPTUR, elefant, Bo Fajans, keramik, 1900-tal.

Märkt undertill Bo Fajans Sweden, 1258-138.
Höjd 13 cm.
Längd 16 cm.

Bruksslitage, tillverkningsdefekter under fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.
Längd 16 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 992