Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Skulptur
SKULPTUR, lejon, målad terracotta.
372834. SKULPTUR, lejon, målad terracotta.
Höjd 74 cm.
Slitage samt nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 74 cm.
Slitage samt nagg.
Helsingborgs Auktionskammare
799