372829. ETAGERER, 1 par, hörnmodell, 1900-talets början.
Furu.
Största mått: längd 71, djup 51 cm. Höjd 153 cm.
Slitage, repor och stötmärken, fläckar, knoppar med skador, sprickor. En skiva med avslag vid bakre hörn. Två skivor med lagning i framkant.