SNEDKLAFFSEKRETÄR med intarsia, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

372818. SNEDKLAFFSEKRETÄR med intarsia, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Sekretär fanerad med mahogny och björk, 1 utvändig låda och utdragbar skiva med grön filt, invändigt inredd med 9 lådor och indelade fack, höjd 104 cm, bredd 90 cm, djup 45 cm.

Bruksslitage i form av repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage i form av repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 874