SINGER symaskin, 1950-tal.

SINGER symaskin, 1950-tal.
372783. SINGER symaskin, 1950-tal.

33x51x25 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x51x25 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Antal besök: 1 326