372779. AFFISCH, Plaza de Toros de Palma De Mallorca, 1900-talets mitt.
Printed in Spain - Talleres Graficos solar.
Depositio legal B 12576, 1959.
Laminograf - Mod 112 Providencia 60, Barcelona.
Totalmått 96 x 56,5 cm.
Veck, bruksslitage.
Verkar varit rullad tidigare.