BOKHYLLA, 4 sektioner, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1970-tal.

372722. BOKHYLLA, 4 sektioner, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1970-tal.

Brännmärkt i låda. Med två vitriner och nedfällbar lucka samt belysning. Sektioner monterbara i varandra med skruvar.
3 sektioner med samma mått: längd 100, bredd 45 cm.
Fjärde sektionen: längd 60, bredd 45 cm.
Totalhöjd 190 cm. Endast största mått mätta.

Bruksslitage, smärre skador, smärre nagg på glashyllor, repor, märken, nyare skruvar, skruvar samt hyllhållare saknas, belysning ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 590