Brännmärkt i låda. Med två vitriner och nedfällbar lucka samt belysning. Sektioner monterbara i varandra med skruvar.
3 sektioner med samma mått: längd 100, bredd 45 cm.
Fjärde sektionen: längd 60, bredd 45 cm.
Totalhöjd 190 cm. Endast största mått mätta.
Bruksslitage, smärre skador, smärre nagg på glashyllor, repor, märken, nyare skruvar, skruvar samt hyllhållare saknas, belysning ej funktionstestad.