BALANSVÅG, gjutjärn med vågskålar i mässing, Joh. Walen Eskilstuna, samt diverse VIKTER, 1900-tal.

372696. BALANSVÅG, gjutjärn med vågskålar i mässing, Joh. Walen Eskilstuna, samt diverse VIKTER, 1900-tal.

Våg, total längd inklusive vågskålar ca 62 cm.
Diverse vikter.

Slitage, fläckar, rostanlupet, vågskålar med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse vikter.

Antal besök: 1 535