FREDRIK VESTERGÅRD. "Gul himmel", olja på pannå, signerad och daterad a tergo 2004.

37268. FREDRIK VESTERGÅRD. "Gul himmel", olja på pannå, signerad och daterad a tergo 2004.

83 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

83 x 41 cm.

Antal besök: 1 416